gototopgototop
صفحه اصلی -->> معرفی کتاب شعر
Ulti Clocks content
 
سه شنبه
1397
خرداد
29
 
امروز : سه شنبه
29. خرداد 1397
5. شوال 1439
19. ژوئن 2018
ما 10 مهمان آنلاین داریم
mod_vvisit_counterامروز8
mod_vvisit_counterکل بازدیدها272306
با سلام . به وب سایت رسمی بهرام گودرزی خوش آمدید. در این سایت شما می توانید گزیده ای از آثار وی در زمینه های موسیقی و شعر را ملاحظه فرمائید . امید است که مقبول افتد . لطفا نظرات / پیشنهادات یاانتقادات خود را با ما مطرح فرمائید . قبلا از توجه شما قدردانی می شود . برگزیده ای از آثار موسیقی او را می توانید در بخش دریافت فایل به انتخاب دانلود کرده یا در قسمت پخش موسیقی بصورت آنلاین بشنوید . (بهتر است برای شنیدن فایلها .از اینترنت با سرعت مناسب استفاده شود.) اولین کتاب مجموعه شعر بهرام با نام "چکامه" شامل اشعار فارسی و لری به چاپ رسیده است . ضمنا کتاب دوم با نام "چامه" در زمستان 89 به چاپ رسید . در صورت تمایل به تهیه کتاب لطفاًدرخواست خود رااز طریق E-mail مطرح فرمائید. با تشکر .


مقدمه ای بر کتاب چکامه

مجموعه اشعار بهرام گودرزی (فارسی و لری )

 

طلبهای از دیار عشق و هنر هستم که کار هنریام را رسماً از سالهای 1348-1347 آغاز نمودم. قبل از این رسمیت، جهت یادگیری در هنرستان موسیقی در خدمت مرحوم استاد محمود کریمی افتخار شاگردی داشتم؛ سپس چند سالی هم از محضر مرحوم استاد اسمعیل مهرتاش و مرحوم استاد ادیب خوانساری به کسب تجربه پرداختم و قبل از شروع کارم، در رادیو تلویزیون، مدت دو سال هم افتخار حضور در کلاس زنده یاد استاد مرتضی خان حنانه را داشتم ولی کار رسمی من از سالهای فوق شروع شد. در این راستا شوق شعر و آهنگسازی هم که از کودکی در من وجود داشت، بصورت دیگری شکوفا شد و باعث شد که تعدادی از آهنگهای ساختۀ خود و دیگران را با اشعار خودم اجراء نمایم و طبع شعر در من شوق بیشتری ایجاد کند؛ که کمکم با تشویق دوستان اهل هنر، به کارهای بیشتری پرداختم تا اینکه با پیگیری رفقای اهل ذوق، تصمیم به چاپ مجموعهای از سرودههایم نمودم.

اشعاری که ملاحظه میفرمائید، محصول سالهائی از عمر رفته و گذشتة هنریام میباشد و آرزو میکنم که با تشویق اساتید این هنر، بتوانم در عرصة شعر و شاعری، قدمی کوچک بردارم.

در ضمن متولد تهران ولی اصالتاً لُر هستم و اشعاری هم بزبان پدریام از دیاری که به آن افتخار میکنم، سرودهام که امید قبولی آن را از همشهریهای خوبم دارم. این امر گویای تعصبّات ریشه در خاک بودن این حقیر میباشد

 

باشد که با راهنمائیها و نظریات شما سروران گرامی، اگر عمری باشد مجموعة بعدی را با دقّت و همّت بیشتری تقدیم نمایم.

 

به هر حال برگ سبزی است تحفة درویش.                              

بهرام گودرزی

توضیحاتی در مورد کتاب دوم بهرام با نام " چامه"

سالها اشعاری می سرودم که به فکر جمع کردن آنها نبودم و روزی تصمیم گرفتم تا آثار هرچند ناچیز را به عنوان هدیه ای به دوستدارانم تقدیم کنم که خط نوشته ای به عنوان نقطه ای از تاریخ عمرم باشد و بحمداله موفق شدم تا کتابی بنام "چکامه" را جمع آوری و به چاپ برسانم . البته این کتاب دست نوشته ای بود که عجولانه انجام شد و پس از آن تصمیم گرفتم تا برای جبران نواقص و تجدید آن ، به چاپ کتابی دیگر از نوشته های جدیدم اقدام کنم و این کتاب شامل فصلهائی از غزلیات ،عرفانی ،اجتماعی ، حکایت ، طنز ، دوبیتی ، تصنیف و شعر سپید است ، به نام "چامه" .

کتاب دوم با عنوان چامه به چاپ رسید  و امید است با عنایت خوانندگان با ذوق ، تشویقی باشد برای این حقیر .

 
افزودن به لیست علاقه مندیها
Add Site to FavoritesAdd Page to Favorites
Back to Top