gototopgototop
صفحه اصلی -->> نمونه اشعار
Ulti Clocks content
 
سه شنبه
1397
خرداد
29
 
امروز : سه شنبه
29. خرداد 1397
5. شوال 1439
19. ژوئن 2018
ما 9 مهمان آنلاین داریم
mod_vvisit_counterامروز8
mod_vvisit_counterکل بازدیدها272306
با سلام . به وب سایت رسمی بهرام گودرزی خوش آمدید. در این سایت شما می توانید گزیده ای از آثار وی در زمینه های موسیقی و شعر را ملاحظه فرمائید . امید است که مقبول افتد . لطفا نظرات / پیشنهادات یاانتقادات خود را با ما مطرح فرمائید . قبلا از توجه شما قدردانی می شود . برگزیده ای از آثار موسیقی او را می توانید در بخش دریافت فایل به انتخاب دانلود کرده یا در قسمت پخش موسیقی بصورت آنلاین بشنوید . (بهتر است برای شنیدن فایلها .از اینترنت با سرعت مناسب استفاده شود.) اولین کتاب مجموعه شعر بهرام با نام "چکامه" شامل اشعار فارسی و لری به چاپ رسیده است . ضمنا کتاب دوم با نام "چامه" در زمستان 89 به چاپ رسید . در صورت تمایل به تهیه کتاب لطفاًدرخواست خود رااز طریق E-mail مطرح فرمائید. با تشکر .


در این بخش می توانید با انتخاب هر مجموعه شعری ، بصورت آنلاین اشعار انتخابی مورد نظر را ملاحظه فرمائید. به امید قبولی و با تشکر از شما .

لطفا از منوی کتابهای موجود ، یکی را انتخاب فرمائید .

 

کتاب اول : چکامه

کتاب دوم : چامه

 

 توجه :

نکته ای در مورد کتاب چامه 

متاسفانه به دلیل اشتباهاتی در نسخه آخرارسالی برای چاپ ،همچنان اشکالات چاپی و تایپی رفع نشده در کتاب مشاهده می گردد. ضمن عرض پوزش به اطلاع می رساند ، غلط نامه ای برای کتاب چامه تنظیم شده است . لذا از خوانندگانی که کتاب را دارند ولی غلط نامه به انتهای کتاب پیوست نشده یا غلط نامه کامل ( آخرین نسخه ) را ندارند ،تقاضا می شود از لینک زیر این غلط نامه را دریافت و کلمات اصلاحی را قبل از مطالعه تصحیح فرمایند .

با تشکر و پوزش مجدد  -  گودرزی

 دانلود غلط نامه کتاب چامه ( آخرین نسخه )

 

 
افزودن به لیست علاقه مندیها
Add Site to FavoritesAdd Page to Favorites
Back to Top